Voorbereiding 2e seizoenshelft slecht gestart

Een vorstperiode van een dag of vijf gooide de voorbereiding voor de voetballers van de verschillende teams danig in de war. Voor de 1e selectie moest de oefenwedstrijd tegen Stanfries worden gecanceld, trainingen voor jeugd en senioren werden afgelast en de competitiewedstrijd van Sleen 1 tegen Schoonebeek op 14 januari vindt geen doorgang.

Op en rondom de accommodatie wordt al wel weer hard gewerkt. De groenploeg is al weer fanatiek bezig om de schade van de stormen Pia en Henk te herstellen, de velden worden geprepareerd en van belijning voorzien.

De jongste jeugd heeft vier zaterdagen lekker kunnen zaalvoetballen en vanaf volgende week staan alweer de eerste veldwedstrijden op het programma. De indeling voor fase 3 en het competitieschema is inmiddels door de KNVB bekend gemaakt.