Verkoop HBT-broodje op woensdag 15 mei.

A.s. woensdag 15 mei van 18.00 tot 20.30 uur zullen jeugdleden van de voetbalvereniging Sleen onder begeleiding van commissieleden huis-aan-huis het Herman brood-toernooibroodje gaan verkopen. Dit door Echte bakker Herman en Roy Schepers gebakken broodje is vanaf het jubileumjaar in 2016 op de markt gebracht en heeft in de daaropvolgende jaren in een speciale behoefte voorzien. Dit jaar komen we zoveel mogelijk met de broodjes in Sleen, Diphoorn, Erm en Noord-Sleen bij u langs. Betaling is mogelijk met QR-code of contant.

Het Herman brood-toernooi vindt dit jaar plaats in het weekend van 31 mei en 1 en 2 juni. Inmiddels hebben zo’n 85 teams zich aangemeld voor het groots evenement die dit jaar voor de 15e keer gaat plaatsvinden.  Vanwege dat jubileum en vanwege het 80-jarig bestaan van de vereniging zullen er speciale activiteiten plaatsvinden in dat voetbalweekend. Op vrijdag- en zaterdagavond zijn er after-party’s op het festivalterrein tussen hoofdveld en tennisbanen.