Het Jaarlijkse Darttoernooi in de Kantine van VV Sleen: Mis het Niet!

Op 9 maart 2024 is het weer zover: het jaarlijkse darttoernooi in de kantine van VV Sleen staat op het punt van beginnen, en met maar liefst 38 deelnemers belooft het een avond vol spanning en sensatie te worden!

Vanaf 4 uur ’s middags zullen darters van alle niveaus samenkomen in de gezellige kantine van VV Sleen. De sfeer is altijd goed tijdens dit toernooi, en dit jaar zal niet anders zijn. Met meerdere dartborden en een enthousiaste menigte toeschouwers belooft het een geweldige avond te worden voor alle aanwezigen.

Terwijl de wedstrijden worden gespeeld, kun je genieten van een hapje en een drankje aan de bar. Of je nu zelf meedoet of gewoon komt om te kijken, er is voor iedereen wat te beleven.

Dus kom langs op 9 maart 2024 en doe mee aan het jaarlijkse darttoernooi in de kantine van VV Sleen. Het belooft een avond te worden om niet te missen!