Ballenvangers pannakooi gerepareerd

Dat het sport- en speelterrein in een duidelijke behoefte voorziet, moge duidelijk zijn. Met name de pannakooi, het kunstgrasveldje, wordt dagelijks intensief gebruikt. Sinds de officiĆ«le opening op 5 september 2020 zijn er inmiddels drie-en-een-half jaar verstreken en de jeugd uit Sleen en (wijde) omgeving kan er op een leuke manier hun vrije tijd doorbrengen. Dat brengt ook af en toe wat “overlast” met zich mee en m.n. de buurtbewoners gaven vorig jaar zomer aan dat er mogelijk iets aan onderhoudswerkzaamheden zou moeten gaan gebeuren. Na inspectie door de groenploeg werd Hoving Hekwerk, de aannemer van de aanleg van het hekwerk van de pannakooi, ingeschakeld en medewerkers van het bedrijf uit Stadskanaal hebben deze week herstelwerkzaamheden uitgevoerd. Het bestuur van de vv Sleen hoopt op deze manier dat het (geluids)overlast wat geminimaliseerd gaat worden en verwacht dat zowel jeugd als buurtbewoners kunnen gaan genieten van een mooie zomer.