De vv Sleen heeft in vroegtijdig stadium enkele jeugdtrainers blijvend aan zich kunnen binden. Patrick Zijnge (zie foto onder), Ruben Zijnge, Gavin Haandrikman en Stijn van Wijk hebben te kennen gegeven voor zeker nog een seizoen een jeugdteam onder hun hoede te willen gaan nemen. Twee eerstgenoemden, Patrick en Ruben, zijn inmiddels geslaagd voor de cursus Juniorentrainer van de KNVB. Gavin en Stijn ronden deze cursus later dit voorjaar af.
Verder op de foto de huidige trainer van de JO19, Rogier Buls en Frank Grobbe, trainer van de JO17 en op dit moment ook onderdeel uitmakend van de jeugdcommissie.
Op de foto (boven) zien we de ondertekening van de overeenkomst door de trainers onder toeziend oog van jeugdcommissielid Herman Hidding.